25. hellyel is első lett Quintana

Nairo Quintana nyerte a Tour de Romandie kerékpárversenyt. A kolumbiai versenyzőnek ehhez nem kellett extra erőfeszítéseket tennie az utolsó szakaszon.

A 172 kilométeres, Ollonból induló etap során ugyan néhányan megléptek a többiek elől, mégis, a genfi célban az első 78 versenyzőnek azonos időt mértek.

Közel négy és negyed órás tekerés után Michael Albasini győzött. A svájci kerekes mögött Andrey Amador és Wilco Kelderman végzett a második és harmadik helyen.

Quintana huszonötödikként gurult célba, így megőrizte előnyét az összetett verseny élén. A Movistar versenyzője 19, illetve 23 másodperccel előzte meg a francia Thibaut Pinot-t, valamint a spanyol Jon Izagirrét.