Az első három kiemelt nyolcaddöntős az el-Gúnán

Szerzői jogok

Folytatódott az egyiptomi el-Gúna nemzetközi fallabda-bajnokság. A hazai közönség előtt játszó Mohamed el-Sorbagi az angol Chris Simpsont búcsúztatta a második fordulóban. Az első helyen kiemelt el-Sorbagi 3-0-ra győzött.

A második kiemelt is könnyedén jutott a legjobb nyolc közé. A francia Gregory Gaultier szintén 3-0-ra verte a dél-afrikai Stephen Coppingert.

3-0 volt a harmadik kiemelt találkozója is a francia Mathieu Castagnet ellen. Az egyiptomi Omar Mosszad az első szettben még nagy csatában, 15-13-ra, az ezt követő két játszmában viszont egyaránt 11-4-re győzött.

Honfitársánál jóval kevesebbet töltött a pályán Maravan el-Sorbagi. Az egyiptomi fallabdázó alig több mint fél óra alatt jutott a negyeddöntőbe a selejtezőből a főtáblára került Omar Abdel Meguid ellen (3-0).