BL - Pokolból a mennybe jutott a Bayern a Juve ellen

Katartikus győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a Bayern München a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A torinói 2-2 után Münchenben Pogba az 5. percben

Katartikus győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a Bayern München a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

A torinói 2-2 után Münchenben Pogba az 5. percben vezetést szerzett a Juventusnak, majd Cuadrado találatával már 2-0-ra vezettek a vendégek.

Ennyi volt az állás szünetben is, de Lewandowski a 73. percben szépített, Thomas Müller pedig a 91. percben – szintén fejjel – egyenlített.

Az újabb 2-2 utáni hosszabbítás második félidejében Thiago Alcantara és Coman góljaival 4-2-re győzött a Bayern.

A Barcelona – Arsenal találkozón az első félidőben egyetlen gól esett. A 18. percben Neymar talált az angol kapuba.

Az Arsenal a második félidő elején Elneny bombagóljával egyenlített, de a spanyolok gyorsan visszavették a vezetést Suárez révén.

Kevéssel a befejezés előtt Messi állította be a 3-1-es végeredményt. A Barcelona kettős győzelemmel jutott tovább.

Spanyolországot így három csapat, az Atletico Madrid, a Barcelona és a Real Madrid, a németeket a Bayern és a Wolfsburg képviseli a legjobb nyolc között, ahol a Manchester City, a Paris Saint Germain és a Benfica várja még a sorsolást.