A Cavalier megverte a Celtics-et, James lehagyta Duncant

A Cleveland Cavaliers hazai pályán 120-103 verte a Boston Celtics-et. A Cleveland sztárja Le Bron James egyedül 28 pontot szerzett. Pedig a mérkőzés

Pedig a mérkőzés első negyedében a Celtics vezetett Jared Sullinger és Isaiah Thomas sorozatban hozta a bostoniaknak a pontokat. A negyed végére 35-22-re mentek a Cleveland-al szemben.

A második negyedben már belehúzott a Cavalier és a végére sikerült 55-54-ig felküzdeni magukat.

Lebron James a harmadik negyedtől indult be igazán, és a Cleveland már 91-83-al fejezte be a harmadik negyedet.

Innentől nem volt megállás James elképesztő tempót diktált és a végére 17 pontot verte a Cavalier a Celtics-re.

A Cleveland klasszisa ezen a meccsen történelmet is írt, James itt szerezte me a pályafutása során 26 378. pontját, és ezzel megelőzte az örökranglistán a San Antonio Spurs sztárját Tim Duncant.

James amúgy a Celtics ellen sorozatban 700. alkalommal szerzett tíz vagy annál több pontot.