BL - Már a Zenit is továbbjutott

Ismét gólzáporos mérkőzést játszott a Roma és a Leverkusen a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Az olaszok 3-2-re nyertek. Szintén az E csoportban a

Szintén az E csoportban a Barcelona 3-0—ra verte a BATE-t. Szünet előtt Neymar büntetőből volt eredményes, a második félidőben Suárez és újra Neymar szerzett gólt.

Az F csoportban a Bayern visszavágott az Arsenalnak az előző fordulóban elszenvedett vereségért. A németek 5-1-re nyertek. A Bayernből Müller kétszer, Lewandowski, Alaba és Robben egyszer talált a kapuba, az Arsenal gólját Giroud lőtte.

Az angolok továbbjutási esélye csekély, mert az Olympiakosz 2-1-re verte a Dinamo Zagrebet.

A G csoportban a Chelsea 2-1-re legyűrte a Dinamo Kijevet. A győztes gólt Willian szerezte a 83. percben.

A csoportban élen álló Porto 3-1-re győzött a Maccabi Tel-Aviv vendégeként. Az izraeliek kiestek, de az Európa-ligára még van esélyük.

Továbbjutott a Zenit a H csoportból. Az oroszok idegenben 2-0-ra verték a Lyont. A Zenit mindkét gólját Dzjuba szerezte.