BL - A Real és a Manchester City az első két továbbjutó

Szerzői jogok

Bejutott a legjobb 16 közé a Real Madrid a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A spanyolok Nacho góljával 1-0-ra verték a Paris Saint-Germaint. Az

Bejutott a legjobb 16 közé a Real Madrid a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

A spanyolok Nacho góljával 1-0-ra verték a Paris Saint-Germaint.

Az A csoport másik találkozóján megszerezte első győzelmét a Sahtar, amely 4-0-ra ütötte ki a Malmőt. A Realt már csak a PSG előzheti meg, ezért biztos a spanyolok továbbjutása.

A Manchester United 1-0-ra nyert a CSZKA Moszkva ellen a B csoportban. A gólt Rooney szerezte a 79. percben.

A PSV Locadia és Luuk de Jong góljaival 2-0-ra verte a Wolfsburgot. Még mind a négy csapat továbbjuthat és ki is eshet.

A C csoportban fontos győzelmet aratott a Benfica a Galatasaray ellen. A portugálok 2-1-re győztek.

Az Atlético Madrid gól nélküli döntetlent (0-0) játszott az Asztana vendégeként. Annyi eldőlt, hogy a Benfica tavasszal legrosszabb esetben is
az Európa-ligában folyathatja szereplését.

Bejutott a kieséses szakaszba a Manchester City. Az angolok a D csoportban 3-1-re nyertek Sevillában. A végeredmény már az első félidőben kialakult.

A Mönchengladbach–Juventus márkőzés 1-1-re végződött. A németek kiestek, mert az egymás elleni eredmények miatt már nem előzhetik meg a Juventust. A Mönchengladbachnak az Európa-ligát érő harmadik helyre még van esélye.

Szerdán újabb nyolc mérkőzést játszanak a BL-ben.