BL - óriási meccs Leverkusenben

Nyolc csoportmérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Bajnokok ligája. A Barcelona 2-0-ra győzött a fehérorosz BATE otthonában. Mindkét gólt Rakitic szerezte a második félidőben.

Az E csoport másik mérkőzésén Leverkusen–Roma 4-4. A Barcelona veretlenül első, a Roma nyeretlenül utolsó.

Az F csoportban az Arsenal 2-0-ra verte a Bayern Münchent. Giroud a 77. Özil a 94. percben volt eredményes. Az Arsenal első pontjait szerezte, a Bayern először kapott ki.

A németeket pontszámban beérő Olympiakosz 1-0-s sikert aratott a Dinamo Zagreb vendégeként.

A G csoportban a Chelsea nem tudott nyerni a Dinamo Kijev otthonában. A találkozó gól nélküli döntetlennel végződött.

A Chelsea maradt riválisa mögött, így nem áll továbbjutó helyen. A Porto 2-0-ra verte a Maccabi Tel-Avivot, ezzel listavezető.

Harmadik mérkőzését is megnyerte a Zenit, így vezeti a H csoportot. Dzjuba, Hulk és Danny is egyszer talált be a Lyonnak, amelyből csak Lacazette szerzett gólt.

A Zenit 3-1-re nyert. A második helyen álló Valencia 2-1-re győzött a Gent ellen.