Újra brazil tizenegyes-átok

Brazília kiverésével Paraguay jutott a labdarúgó Copa América legjobb négy csapata közé. A negyeddöntő ugyanúgy – tizenegyesekkel – és ugyanolyan

Brazília kiverésével Paraguay jutott a labdarúgó Copa América legjobb négy csapata közé.

A negyeddöntő ugyanúgy – tizenegyesekkel – és ugyanolyan eredménnyel végződött, mint négy évvel ezelőtt, pedig Robinho góljával a brazilok a 71. percig vezettek. Ekkor büntetőből Derlis González egyenlített, majd a rendes játékidőben már nem esett újabb gól.

1-1 után jöttek a tizenegyesek. Ötből a paraguayiak négyet, a brazilok hármat lőttek be. Paraguay az elődöntőben Argentínával találkozik.