Tönkreverte a Bayern München a Romát a Labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Az olasz fővárosban a németek már a szünetben 5-0-ra vezettek, végül 7-1-re győztek. Robben két gólt lőtt, rajta kívül Götze, Lewandowski, Müller, Ribery és Shaqiri volt még eredményes. A Roma gólját Gervinho fejelte.

Kétgólos előnyt herdált el a Manchester City Moszkvában.
A CSZKA Moszkva otthonában Agüero és Milner talált a kapuba az első félidőben, szünet után azonban a hazaiak Doumbia és Bebras Natcho góljaival egyenlítettek. A találkozó 2-2-re végződött.

Az E csoportban három forduló után sem a Citynek, sem a CSZKA-nak nincs még győzelme, a Bayern 100 százalékos.

Az F csoportot a Paris Saint Germain vezeti, mert 1-0-ra győzött az APOEL vendégeként. A másik találkozón: Barcelona–Ajax 3-1.

A G csoportban a Chelsea verte hat góllal (6-0) a Maribort. A Schalke 4-3-ra győzött a Sporting ellen. A Chelsea vezeti a csoportot a Schalke előtt.

A Sahtar Doneck a Bayernen és a Chelsea-n is túltett. Az ukránok 7-0-ra győztek a BATE Boriszov otthonában, Luiz Adriano ötször volt eredményes (kétszer 11-esből).
Az Athletic Bilbao elleni 2-1-es sikerrel a Porto vezeti a H csoportot.