Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Ebola-pánik egy repülőgép fedélzetén

Ebola-pánik egy repülőgép fedélzetén
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Ebola-ellenes védőfelszerelésbe öltözött orvosok csoportja szállt fel szerdán egy US Airways járat fedélzetére, mert riasztás kaptak, hogy az egyik utas fertőzött lehet a vírussal.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A riadalom egy Philadelphiából a Dominikai Köztársaságba érkező repülőgépen tört ki a Punta Cana reptéren, miután az egyik utas jelentette, hogy meghallotta, amint egy másik azt mondta: ő Ebolával fertőzött.

Egy stewardess, mielőtt megérkezett az orvosok csoportja, azt mondta hangosbeszélőn az utasoknak, hogy
ő már 36 éve légiutaskísérő, és azt gondolja, aki ezt mondta, egy idióta.

A dominikai egészségügyi minisztérium
később azt mondta, az 54 éves amerikai utas nem érintkezett ebolabetegekkel és nem járt olyan országban sem, ahol a fertőződés esélye nagy.

Az esetet megelőzően jelentették be, hogy Thomas Eric Duncan, az első ember, akin Amerikában mutatkoztak az Ebola tünetei, meghalt Texasban.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas

Túl gyorsan avulnak az F-35 vadászgépek - vagyonokat kell költeni rájuk