BL - Gólt kapott a Juventus, veszített is

Sport

Az Atlético Madrid legyőzte a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Az első játékrészben nem esett gól, a 75. percben Arda Turan találata döntött. A Juventus tétmérkőzésen először kapott gólt ebben a szezonban.

Az A csoport másik találkozóján a Malmö – Rosenberg 2 góljával nyert az Olympiakosz ellen. Mind a négy csapat 1-1 győzelemmel és vereséggel áll.

A Ludogorec a Real Madrid dolgát is megnehezítette a B csoportban. A bolgárok már a 6. percben vezetést szereztek, majd Ronaldo tizenegyest hibázott. Az aranylabdás támadó második büntetőjéből már egyenlített, majd Benzema volt eredményes a 77. percben – így nyert a Real.

Szintén a B csoportban a Basel Streller góljával legyőzte a Liverpoolt. Csak a Real nyert már kétszer, a Ludogorec kétszer kikapott.

A C csoportban gólnélküli döntetlent játszott a
Zenit a Monacóval. A Leverkusen két góllal verte a Benficát, így a portugálok még nem szereztek pontot.

Az Arsenal kiütötte a Galatasarayt a D csoportban. Welbeck három, Alexis egy gólt szerzett. A törökök 4-0, illetve Szczesny kapus kiállítása után 11-esből szépítettek.

Háromgólos sikert aratott a Dortmund is az Anderlecht vendégeként. Immobile egyszer, Ramos kétszer volt eredményes. A hibátlan Dortmund vezeti a csoportot.

Anderlecht–Borussia Dortmund 0-3

Az euronews büszke arra, hogy világszerte vannak újságírói, készen arra, hogy a helyiek álláspontját is megjelenítsék a világpolitikai eseményekben. Olvasson többet a témáról azon a nyelven, amelyen eredetileg megjelent!