A Chelsea és a Real ment tovább a BL-ben

Sport

Kiverte a Chelsea a Paris Saint Germaint a labdarúgó Bajnokok Ligájából.

A negyeddöntőt kétgólos hátrányból (1-3) kezdő Chelsea az első félidőben előnybe került Londonban. A csereként beállt Schürrle szerzett gólt, majd a német játékos szünet után a felső lécet találta el, miként Oscar is.

A 87. percben egy másik cserejátékos, Demba Ba is a kapuba talált. A Chelsea 2-0-ra nyert, így a még Párizsban, idegenben szerzett góljának köszönhetően továbbjutott.

A Borussia Dortmund – a tavalyi évhez hasonlóan – majdnem megint megtréfálta a Real Madridot.

Dortmundban Di Maria tizenegyest hibázott, majd Reus a 24. és a 37. percben is bevette a Real kapuját.

Szünetben így 2-0-ra vezetett a Dortmund, a második félidőben viszont már nem esett gól, Mkhtarjan közelről a kapufát találta el.

A Real Madrid megmenekült, és összesítésben 3-2-vel jutott a legjobb négy közé.