Parádézott a Real Gelsenkirchenben

Sport

Kiütötte ellenfelét a Real Madrid a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A nyolcaddöntőben a Real 6-1-re győzött a Schalke otthonában.

A Realból az első félidőben Benzema és Bale szerzett gólt, így szünetben a madridiak 2-0-ra vezettek.

A második játékrészben Cristiano Ronaldo és újra Benzema, majd Bale, illetve megint Ronaldo volt eredményes, így a csatártrió mindhárom tagja két góllal zárt. A Schalkéból az utolsó percben Huntelaar volt eredményes.

Az isztambuli elődöntő döntetlennel zárult.

A Galatasaraynál vendégeskedő Chelsea kezdett jobban. A londoniak már a kilencedik percben vezettek: Azpilicueta passza után Fernando Torres vette be Muslera kapuját.

Szünetig már nem is változott az eredmény, a 64. percben azonban a kameruni Chedjou – egy szögletet követően – egyenlített. Több gól már nem esett, a végeredmény 1-1 lett.

A visszavágókat három hét múlva játsszák.